Перейти к публикации
Милимонтия

Прошу молитвенной помощи об отроке Станиславе (острый лейкоз, метастазы)

Рекомендованные сообщения

Прошу о молитвенной помощи о отроке Станиславе. У мальчика после химитерапии бльше 2-х лет была ремиссия, сейчас болезнь обострилась, мальчик ослеп и пошли метастазы, сейча 2-й курс химиотерапии. Ждем блегчения чтобы прооперировать. Очень прошу молитвенной помощи.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Господи, Иисусе Христе, Боже наш, помилуй, исцели отрока Станислава. Подаждь ему исцеления и скорого выздоровления!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Молитва ко Господу

 

Владыко, Вседержителю, Святый Царю, наказуяй и не умерщвляяй, утверждаяй ниспадающия и возводяй низверженныя, телесныя человеков скорби исправляяй, молимся Тебе, Боже наш, раба Твоего отрока Станислава, немоществующа посети милостию Твоею, прости ему всякое согрешение вольное и невольное. Ей, Господи, врачебную Твою силу с небесе низпосли, прикоснися телеси, угаси огневицу, укроти страсть и всякую немощь таящуюся, буди врач рабу Твоему Станиславу, воздвигни его от одра болезненнаго и от ложа озлобления цела и всесовершенна, даруй его Церкви Твоей благоугождающа и творяща волю Твою. Твое бо есть, еже миловати и спасати ны, Боже наш, и Тебе славу возсылаем: Отцу, и Сыну, и Святому Духу, ныне и присно и во веки веков. Аминь.

 

О, Премилосердый Боже, Отче, Сыне и Святый Душе, в нераздельной Троице поклоняемый и славимый, призри благоутробно на раба Твоего отрока Станислава, болезнею одержимаго; отпусти ему вся согрешения его; подай ему исцеление от болезни; возрати ему здравие и силы телесныя; подай ему долгоденственное и благоденственное житие, мирные Твои и примирные благая, чтобы он вместе с нами приносил благодарные мольбы Тебе, Всещедрому Богу и Создателю моему.

 

Пресвятая Богородица, всесильным заступлением Твоим помоги нам умолить Сына Твоего, Бога моего, об исцелении раба Божия отрока Станислава.

 

Все святые и ангелы Господни, молите Бога о больном рабе Его отр.Станиславе. Аминь.

 

 

Молитва святому великомученику

и целителю Пантелеимону

 

О святый великомучениче и целителю Пантелеймоне, Бога милостиваго подражателю! Призри благосердием и услыши нас грешных пред святою твоею иконою усердне молящихся, испроси у Господа Бога, Емуже со ангелы предстоиши на небеси, оставление грехов и прегрешений наших: исцели болезни душевныя и телесныя рабов Божиих ныне поминаемых отрока Станислава, зде предстоящих и всех христиан православных, ко твоему заступлению притекающих: се бо, грех наших ради, люте одержими есмы многими недуги и не имамы помощи и утешения: к тебе же прибегаем, яко дадеся ти благодать молитися за ны и целити всяк недуг и всяку болезнь: даруй убо всем нам святыми молитвами твоими здравие и благомощие души и тела, преспеяние веры и благочестия и вся к житию временному и ко спасению потребная, яко да сподобившеся тобою великих и богатых милостей, прославим тя и подателя всех благ, дивнаго во святых Бога нашего, Отца и Сына и Святаго Духа, во веки веков. Аминь.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Скорый в заступлении един сый, Христе, скорое свыше покажи посещение страждущему рабу Твоему Станиславу, и избави его от недуг и горьких болезней; и воздвигни во еже пети Тя и славити непрестанно, молитвами Богородицы, Едине Человеколюбче.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Господи, Иисусе Христе, Боже наш, помилуй, исцели отрока Станислава. Подаждь ему исцеления и скорого выздоровления!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...